Welkom op Gayworld.be

Welkom op de website van Gayworld.be,
de 'queer mother' van de holebi
websites in Vlaanderen en Nederland.

We wensen je veel plezier op de site!

Do it big!

dumpinWillowdean Dickson heeft een maatje meer en vindt dat geen probleem, terwijl iedereen om haar heen geobsedeerd is door de aankomende missverkiezing. Pas als Will een relatie krijgt met haar oogverblindend knappe collega Bo, begint ze te twijfelen over haar figuur. Om haar zelfvertrouwen terug te krijgen, besluit Will het meest afschuwelijke te doen dat ze zich kan voorstellen: ze geeft zichzelf op voor de Clover City’s Missverkiezing. Gaandeweg laat Will niet alleen Clover City versteld staan, maar vooral zichzelf.

Dumplin’ door Julie Murphy
Overamstel Uitgevers, €19,99, ISBN 978-90-488-3144-9

Tags : , ,
Geplaatst op 25 augustus 2016 - 0 reacties op dit artikel.

Homo-erotische roman over Brexit

poundedDe Britse science fictionschrijver Chuck Tingle heeft op papier en digitaal een homo-erotische roman uitgebracht waarin Engeland wordt geschetst zoals het er volgens de schrijver een maand na de zogenoemde Brexit zou kunnen uitzien. In het boek met tamelijk expliciete inhoud bedrijft de hoofdpersoon, de 25-jarige hunk Alex Liverbot, de liefde met een gespierd en extreem groot geschapen pondmuntstuk.

Na het Brexit-referendum, waaruit naar voren kwam dat Engeland uit de Europese Unie stapt, klom Chuck Tingle direct in de pen, zo melden Britse media. In zijn boek beschrijft hij hoe Londen er 30 dagen na de Brexit uitziet. De Theems is veranderd in een kolkende lavamassa en in de lucht waken angstaanjagende gevleugelde reptielen die eruit zien als de garde van koningin Elizabeth. Op straat liggen vierlaags dubbeldekkers op hun kant en boven de rivier zweeft een reusachtig, mannelijk muntstuk met een sixpack en een enorme gouden penis.

Het boek à 4 euro heet, vrij vertaald, ‘Genomen door de pond’ en heeft als bijtitel ‘turned gay by the socioeconomic implications of Britain leaving the European Union’ (homo geworden door de sociaal-economische gevolgen van de Brexit). De schrijver voorspelt in zijn 37 pagina’s tellende epistel – dat hij volgens eigen zeggen in zeven of acht uur schreef – niet veel goeds voor Engeland na de Brexit. Want uiteindelijk komt het in een Londense pub tot een superspannende ontmoeting tussen de in eerste instantie heteroseksuele hoofdpersoon en de ‘horny pound’. Achter de bar hebben ze geruime tijd ’steamy sex’ waarbij Alex een passieve, ontvangende rol speelt.

De onder een pseudoniem werkende schrijver, die sinds zijn debuut in 2015 al tientallen boeken produceerde, wil volgens Britse media niet veel zeggen over de inhoud. Het enige wat hij kwijt wil is dat hij nog altijd fel tegenstander is van een vertrek van Groot-Brittannië uit de EU. “Engeland zal kantelen’, vertelt hij aan The Guardian.

(bron: ad.nl)

Tags : , , , , ,
Geplaatst op 25 augustus 2016 - 0 reacties op dit artikel.

Wisseling van de wacht

wisseling_van_de_wacht“Wisseling van de wacht” is de gruwelijk spannende finale van Stephen Kings Mercedes-trilogie, na de bestsellers “Mr. Mercedes” en “De eerlijke vinder”.

In “Wisseling van de wacht” keert de duivelse Mercedes-Killer Brady Hartsfield terug. Hij drijft zijn vijanden tot zelfmoord en als Bill Hodges en Holly hem niet weten te stoppen, zullen ze zelf slachtoffer worden, want hij richt zich vastbesloten op de mensen die hem het ziekenhuis in kregen. King combineert de detectivestijl van “Mr. Mercedes” en “De eerlijke vinder” met de adembenemende, bovennatuurlijke suspense waar hij zo beroemd mee is geworden.

Stephen King (1947) heeft meer dan tweehonderd verhalen op zijn naam staan, waaronder ruim vijftig horror- en fantasyboeken. Alle titels werden wereldwijde bestsellers. Een tv-serie gebaseerd op “Mr. Mercedes” is in voorbereiding.

Wisseling van de wacht door Stephen King
Uitgeverij Luiting-Sijthoff, €19,99, ISBN 9789024572823

Anti-homogeweld in Groningen?

groningenDe politie onderzoekt een vechtpartij in een café in de binnenstad van Groningen, in de nacht van vrijdag op zaterdag. Twee groepen jongeren gingen met elkaar op de vuist. De aanleiding is nog niet bekend. Beide kampen gaan aangifte doen, meldt de politie.

De zaak kreeg zaterdag volop aandacht in Groningse media, doordat één slachtoffer en zijn moeder de publiciteit hadden gezocht. Zij zeggen dat hij het mikpunt was van antihomogeweld; hij zou om zijn geaardheid door zes man in elkaar zijn geslagen. Volgens de politie ligt de zaak genuanceerder en heeft deze man juist als eerste klappen uitgedeeld.

Ook voelde de man zich door surveillerende agenten afgescheept doordat hij niet direct aangifte kon doen, maar gevraagd werd daarvoor maandag terug te komen. Volgens de politie is dat gebruikelijk in een drukke uitgaansnacht. De politie zegt vooralsnog geen aanwijzingen te hebben voor antihomogeweld, maar denkt eerder aan regulier uitgaansgeweld. Maandag worden van beide partijen de aangiften opgenomen en wordt onderzoek gedaan.

‘Vieze homo’
Tegen RTV Noord zei de homoseksuele man zaterdag dat hij door zes mannen in elkaar was geslagen en daardoor een hersenschudding heeft. Het slachtoffer, de 26-jarige Richard van der Heide, werd naar eigen zeggen in een café eerst voortdurend aangekeken door een man. Toen Van der Heide vroeg waarom, zei de man: “Je bent gewoon een vieze homo” en gaf hem een duw.

Vrienden van de man mengden zich er ook in en sloegen en schopten het slachtoffer. Terwijl hij korte tijd bewusteloos was, werd zijn telefoon gestolen, aldus Van der Heide.

(bron: ad.nl)

Tags : , ,
Geplaatst op 24 augustus 2016 - 0 reacties op dit artikel.

Een onvergetelijke vakantie

frank-derricksFrank is 82, en blijkbaar is hij dus oud. Dat vindt hij zelf nog wel meevallen. Oké, alles piept en kraakt, hij slaapt maar een paar uur per nacht, en het duurt even voor hij ’s morgens op gang komt. Maar hij voelt zich verder gewoon zichzelf. Dus als hij een telefoontje krijgt van zijn dochter Beth in Amerika met het nieuws dat het allemaal niet zo goed gaat daar, wil hij alles laten vallen en naar haar toe reizen. En zo stapt Frank voor het eerst van zijn leven in een vliegtuig, op weg naar Los Angeles…

Na het succesvolle debuut “Het (buiten)gewone leven van Frank Derrick, 81 jaar” is dit opnieuw een grappig en ontroerend boek over de antiheld Frank Derrick!

Een heerlijk boek voor alle fans van De honderdjarige man en Hendrik Groen. In ‘Frank Derricks vakantie om nooit te vergeten’ gaat onze krasse tachtiger naar LA!

Frank Derricks vakantie om nooit te vergeten door J.B. Morrison
Uitgeverij De Fontein, €18,99, ISBN 9789026139253

Harvey Milk wordt marineschip

harvey-milkDe Amerikaanse marine vernoemt een schip naar de bekende homo-activist Harvey Milk. Het gaat om een nieuwe olietanker. De homogemeenschap noemt het besluit “gedenkwaardig” en “een duidelijke boodschap”.

Tot voor vijf jaar geleden werden homofielen niet in het leger toegelaten. Homofilie werd er doodgezwegen. Don’t Ask, Don’t Tell, heette die politiek. Pas een maand geleden viel het besluit dat voortaan ook transgenders een legeruniform mogen aantrekken.

Harvey Milk vocht in Korea als marineofficier. Later ging hij de politiek in en kwam vanaf 1970 openlijk voor zijn seksuele geaardheid uit. In november 1978 werd hij in zijn kantoor in San Francisco vermoord. Die misdaad had overigens niets met zijn geaardheid te maken. Desondanks werd hij een icoon en een martelaar van de homoscene in San Francisco.

(bron: ad.nl)

Tags : , , , , ,
Geplaatst op 18 augustus 2016 - 0 reacties op dit artikel.

Hoe een hotel je leven verandert

hotel_evergreen_fallsIn 1926 is Violet een kamermeisje in Hotel Evergreen Falls. Dan wordt ze verliefd op Sam, een van de gasten, en hij op haar. Violet zet alles op het spel om bij Sam te zijn. Daar betaalt ze een hoge prijs voor…

2014. Lauren is naar de andere kant van Australië verhuisd om te ontsnappen aan haar bazige moeder. Ze huurt een appartementje vlak bij een vervallen hotel in het dorp. Lauren kan het niet nalaten om op onderzoek uit te gaan. Wat ze ontdekt verandert meerdere levens, waaronder dat van haarzelf.

‘Hotel Evergreen Falls’ is de derde roman van Kimberley Freeman, na ‘Wilde bloemen’ en ‘Walviseiland’.

Hotel Evergreen Falls’ is een heerlijke roman voor fans van Kate Morton en Santa Montefiore.

Hotel Evergreen Falls door Kimberley Freeman
Uitgeverij De Fontein, €19,99, ISBN 9789026139741

Zwolle heeft gaybrapad

gaybrapadZwolle in Nederland heeft een eerste ‘gaybrapad’ gekregen, meer bepaald op de Hanzelaan, bij de achteruitgang van het station.

Zwolle wil met het pad benadrukken dat iedereen welkom is: hetero, homo, bi of transgender. Verschillende andere steden hebben al zo’n kleurrijke oversteek. Het is geen echt zebrapad: volgens de wegenverkeerswet heeft een zebrapad altijd zwarte en witte strepen.

(bron: ad.nl)

Tags : , , , , , ,
Geplaatst op 14 augustus 2016 - 0 reacties op dit artikel.

Hoop en liefde

baken_van_hoopMichigan, 1870. Tessa Taylor verhuist naar het stadje Eagle Harbor om daar les te geven, maar bij aankomst blijkt er sprake van een misverstand: er was gevraagd om een mannelijke docent. Mijntoezichthouder Percival Updegraff vertelt haar dat ze tot mag blijven tot ze een nieuwe docent hebben gevonden, en de arme Tessa bedankt hem en antwoordt dat ze bij hem in het krijt staat. Ze kan niet weten dat Percival daar nog eens op zal terugkomen. Ondanks alles stort Tessa zich vol overgave op haar nieuwe baan. De kinderen van de vuurtorenwachter vinden dat ze perfect past bij hun vader. Maar Alex Bjorklund, hun oom en de assistent van hun vader, heeft zo zijn eigen gevoelens voor Tessa. Terwijl de twee broers haar het hof maken, voelt Tessa dat iemand haar in de gaten houdt.

De romans van Jody Hedlund kenmerken zich door mix van historie en romantiek, met een vleugje mysterie. Baken van hoop is een los te lezen vervolg op haar romans “De lichtwachter” en “Water en vuur”, die zich ook rond een vuurtoren afspelen.

Baken van hoop door Jody Hedlund
Uitgeverij Voorhoeve, €19,99, ISBN 978-90-297-2513-2

Tags : , , , , ,
Geplaatst op 28 juli 2016 - 0 reacties op dit artikel.

Homomagazine met prins William op cover is enorm succes

attitudeHet julinummer van het Britse homoblad Attitude met een foto van prins William op de cover is hard op weg een van de best verkochte uitgaven van het blad te worden. “Daar lijkt het op”, zei een woordvoerder van Attitude tegen de Daily Mail.

Homo’s worden niet afgeschrikt door William en nieuwe lezers worden aangetrokken door het gesprek dat Attitude met de prins en vertegenwoordigers van de homogemeenschap had. De prins, de eerste van de Britse koninklijke familie die op eigen initiatief op de voorpagina van een homo-uitgave prijkte, sprak over pesten en de gevolgen daarvan.

Het blad kreeg veel positieve reacties, aldus de woordvoerder. “Niemand mag worden gepest vanwege zijn seksualiteit of wat voor reden dan ook”, zei William in zijn interview. “Je moet trots zijn op wie je bent en je hoeft je nergens voor te schamen.”

William nam onlangs al een video op voor de eerste Nationale Dag Tegen Pesten in Groot-Brittannië, een initiatief van de Diana Award, een hulporganisatie die werd opgericht ter herinnering aan Williams moeder, prinses Diana.

Attitude staat erom bekend ook heteroseksuele mannen op de cover te zetten. Onder anderen de oud-premiers Tony Blair en David Cameron, voetballer David Beckham en acteur George Clooney lieten zich eerder fotograferen en interviewen.

(bron: ad.nl)